Yeni Tribrer AFI400 Higt Performans Optik Fiber Hızlı 800 ~ 1700nm Olsun Idebtifier Fiber Tanıtıcı Hızlı 800 ~ 1700nm Alın

Yeni Tribrer AFI400 Higt Performans Optik Fiber Hızlı 800 ~ 1700nm Olsun Idebtifier Fiber Tanıtıcı Hızlı 800 ~ 1700nm Alın

₺ 132.96

Son

Varlıkta

ücretsiz Kargo Tribrer AFI400 Yüksek Performanslı Canlı Fiber Tanımlayıcı 800-1700nm Optik Fiber Tanımlayıcı özellikleri : • destek trafiği aksatmadan optik sinyalleri algılamak • tahribatsız teknolojisine dayalı • fiber içinde sinyal yönünü gösterir • optik sesleri çeşitli tespit, 270 Hz, 1 k Hz ve 2 k Hz • 0.25mm için uygundur, 0.9mm, 3.0mm fiber, ve yerine gerek kelepçe blok, diğerlerine göre daha uygun • build görünür bir hata bulucu 1 m W veya 10 m W isteğe bağlı; • pil düşük göstergesi; • 1.5 V AA alkalin piller 2 birimleri tarafından desteklenmektedir; • bir yıl garanti
şartname : AFI 400 AFI420 SAFI420 Ldalgaboyu Aralığı800 1700nm için (SM)tanınabilir sinyal tipi *CW, 2 k Hz, 1 k Hz, 270 Hz ± 10%dedektör Tipi In Ga As 2 adetlif Tipi0.9, 0.25,2.0,3.0mm fiberhassasiyet+ 10 ~-50d Bmdoğruluk *+ 10d B to-30d Bm (Sürekli Dalga)+ 10d B için-25d Bm (Modüle Sinyal) LED Göstergesisinyal yön; sinyal frekansı (2 k Hz/1 k Hz/270 Hz); düşük pilgörsel Hata Bulucuhiçbir1 m W10 m Wdepolama Sıcaklığı-20 + 60 °C, < 90% RHçalışma Sıcaklığı-10 + 50 °C, < 90% RHgüç KaynağıAA * 2boyutu230mm * 45mm * 45mmağırlıkyaklaşık 200g

Marka Adı: Wrcibor
Model Numarası: AFI400 Optical Fiber Identifier
Model : AFI400
wavelength: 800-1700nm
Detector Type: InGaAs 2pcs
Fiber Type: 0.9, 0.25, 2.0, 3.0 mm fiber
Sensitivity: +10 ~ -50dBm

Kategorideki diğer ürünler

HTB-GS-03-A 10/100/1000 M Kart Tipi Fiber Optik Alıcı-verici Tek Modlu Singe Fiber için 16 yuvaları Şase medya Dönüştürücü Son
HTB-GS-03-A 10/100/1000 M Kart Tipi Fiber Optik Alıcı-verici Tek Modlu Singe Fiber için 16 yuvaları Şase medya Dönüştürücü

HTBGS03A 10 / 100 / 1000 M Kart Tipi Fiber Optik Alıcıverici Tek Modlu Singe Fiber için 16 yuvaları Şase medya Dönüştürücü

₺ 9.96
184749C-02 NI 140412506 2 M kalkan bağlantı hattı 68 pin anne için master data hattı Son
184749C-02 NI 140412506 2 M kalkan bağlantı hattı 68 pin anne için master data hattı

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 44.36
Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 1x8 Çıplak Fiber Optik PLC Splitter Son
Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 1x8 Çıplak Fiber Optik PLC Splitter

ücretsiz kargo 10pcs / lot 1x8 çıplak fiber optik plc splitter  Mağazamıza hoşgeldiniz  Hedefimiz :   Yüksek kalite, en iyi hizmeti, hızlı yanıt Karşılama Çin pazarına, yönlendirebilirsiniz çin malları satın...

₺ 95.56
Orijinal Ruiyan RY-F600 FTTH Fiber Optik Ekleme Makinası Fusion Splicer Son
Orijinal Ruiyan RY-F600 FTTH Fiber Optik Ekleme Makinası Fusion Splicer

orijinal Ruiyan RYF600 FTTH Fiber Optik Ekleme Makinası Fusion Splicerözelliklerotomatik odaklama fonksiyonu ile Digital fusion splicer Fiber çekirdek açıkça ekran olabilirtek X veya Y görünümü ve X & Y görünümü aynı andaoto cleaved endface arıza tespitekran fiber cleaved ve ofset açısıekran çekirdek ve kaplı ofset5.6 inç TFT renkli LCD monitör ile net dijital görüntü ekranıUSB & VGA arayüzüUSB arabirimi üzerinden yazılım yükseltme  özellikler Model RYF600 H ile Elyaf Tutucularuygulanabilir lifler SM (ITUT G.652), MM (ITUT G.651), DS (ITUT G.653), NZDS (ITUT G.655) Fiber cleaved uzunluğu10 ~ 16mm (Kaplama çapı < 250 & mikro; m); 16mm (Kaplama diameter250 ~ 1000 & mikro; m)elyaf çapıkaplama çapı : 80 ~ 150 & mikro; m, kaplama çapı : 100 ~ 1000 & mikro; motomatik odaklamamevcut Fiber hizalama yöntemiçekirdek hizalama, kaplı hizalama, manuel hizalamaortalama ekleme kaybı0.02d B (SM), 0.01d B (MM), 0.04d B (DS), 0.04d B (NZDS)ekleme zamanıtipik 9 sn, standart SM fiber ileisıtma süresitipik 36 snuygulanabilir kollu60mm, 40mm ve mikro kollu bir dizigerginlik testi2 N (opsiyon)elektrot ömrü5000pil kapasitesitipik 400 döngüleri (ekleme ve ısı)monitör5.1 inç TFT renkli monitör Terminal USB 1.1 ve VGA, USB arabirimi üzerinden yazılım yükseltmeçalışma durumu0 ~ 5000 m deniz seviyesinden, 0 ~ 95% RH ve10 ~ 50o CC, sırasıyla, Max...

₺ 1524.86
Sfp 2 Fiber için 2 UTP Yönetilmeyen 10/100/1000 Mbps Megabit Ethernet Fiber Anahtarı çift fiber 20 km lc Son
Sfp 2 Fiber için 2 UTP Yönetilmeyen 10/100/1000 Mbps Megabit Ethernet Fiber Anahtarı çift fiber 20 km lc

 genel bakış : iki ile 4 port Gigabit Ethernet Anahtarı 10 / 100 / 1000 M UTP portları ve iki 1000 M SFP yuva son kullanıcıların ihtiyacına göre onun farklı SFP modülü kullanabilirsiniz, örneğin : 1000 BaseT, 1000 BaseSX, 1000 BaseLX vb ürün istikrarlı performans, mükemmel kalite ve uygun fiyat çünkü son IC abd'den vericiler ve yüksek kalitede...

₺ 99.72
Ücretsiz Kargo 20-30 km Fiber Optik Lazer Pentype Görsel Hata Bulucu 30 mw Fiber Optik Test Fiber Checker 30 mw Son Müzayede
Ücretsiz Kargo 20-30 km Fiber Optik Lazer Pentype Görsel Hata Bulucu 30 mw Fiber Optik Test Fiber Checker 30 mw

ücretsiz Kargo 2030 km Fiber Optik Lazer Pentype Görsel Hata Bulucu 30 mw Fiber Optik Test Fiber Checker 30 mw    mağazamıza hoşgeldiniz  bizim Hedef :   yüksek Kalite, en iyi Hizmeti, hızlı CevapÇin pazarı hoşgeldiniz, sen çin'den doğrudan mal satın...

₺ 15.00 16.20
Dijital fiber Fusion Splicer Fiber Optik Cleaver striptizci otomatik odaklama fonksiyonu ile RY-F600P FTTH fiber ekleme makinesi Son
Dijital fiber Fusion Splicer Fiber Optik Cleaver striptizci otomatik odaklama fonksiyonu ile RY-F600P FTTH fiber ekleme makinesi

RYF600 PFTTH fiber optik splice fiber ekleme makinesi yeni bir cihaz için tasarlanmıştır FTTH fiber yapıştırma uygulamaları için özellikle çevre; hafif gövdesi ve şok, damla koruma ceket fazla rahatlık getirmek mühendisleri günlük çalışma yapar; yeni görüntüleme sistemleri yanı sıra saf dijital işleme teknolojisi, resim daha narin, temizle; dostluk, temizle kullanıcı arayüzü, kapsamlı iç fonksiyonu, mühendislik personeli kullanışlı kullanın; dahili yüksek kapasiteli lityum pil ana Özellikleri : tam dijital işleme teknolojisi, otomatik çekirdek hizalama10 saniye ekleme, 36 saniye ısıtma310 X fiber büyütmeeşzamanlı X ve Y görünümü, ya da X / Y görünümüçok hizalama modu : kaplama hizalama, çekirdek hizalama, manuel hizalama.1000 ekleme sonuçları saklamakelektrot deşarj süreleri saklamakUSB desteği veri transferi5 inç yüksek çözünürlüklü renkli LCD monitöryeni yumuşak ceket rüzgar geçirmez güçlüdür.kullanıcı dostu işletim sistemi, akıllı menü tasarımıpil kapasitesi düşük pil göstergesi ve otomatik kapanma Ödeme hakkında1...

₺ 914.91
1x9 40 KM 155 M 1310nm 5 V Singe-modu düello fiber SC 1*9 fiber optik Modülü Son
1x9 40 KM 155 M 1310nm 5 V Singe-modu düello fiber SC 1*9 fiber optik Modülü

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.     See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı

₺ 19.28
Kaynağı XP-MR-08-CDFA Tek-mod Modülü XFP-80km-1550nm-10G Son
Kaynağı XP-MR-08-CDFA Tek-mod Modülü XFP-80km-1550nm-10G

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 95.56
Fiber optik patch kablosu kablo, lc/pc-lc/pc, 3.0mm çap, tekli 9/125, dubleks, lc 30 metre Son
Fiber optik patch kablosu kablo, lc/pc-lc/pc, 3.0mm çap, tekli 9/125, dubleks, lc 30 metre

Fiber patch kablo kablo, lc / pclc / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, dubleks, 30 metreNot : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

₺ 21.61
Sumitomo T-39 T-66 fiber ekleme makinesi 12 V DC hattı Son
Sumitomo T-39 T-66 fiber ekleme makinesi 12 V DC hattı

Sumitomo T39 T66 fiber ekleme makinesi 12 V DC hattı çünkü Sumitomo T39 T66 ve T71 C T81 C Z1 C Q101 T400 S makineleri var ters polarite, yani dikkatli seçiniz, makineniz T39 T66 negatif kırmızı klip bağlamak Lütfen, siyah klip pozitif bağlı,makineniz T71 C T71 M T81 M Z1 C Q101 T400 S pozitif bağlı lütfen kırmızı klip,siyah klip negatif bağlı.

₺ 24.93
Ethernet Fiber media converter 10/100 Mbps için 2FX 6TX Multimode Dubleks 6UTP RJ-45 SC Bağlayıcı Son
Ethernet Fiber media converter 10/100 Mbps için 2FX 6TX Multimode Dubleks 6UTP RJ-45 SC Bağlayıcı

2 FX / 6 TX Hızlı Ethernet Fiber AnahtarıMultimode Dubleks10 / 100 Mbps için Optik Medya Dönüştürücü 6 UTP RJ45 2 SC Konnektör 10 / 100 Mbps Fiber Optik Medya Dönüştürücü 6 UTP RJ45 10 / 100 BaseTX Fx Fast Ethernet Converter Multimode Dubleks Fiber Dalga Boyunun TRx 1310nm2 km miktar : 1 parça ücretsiz Kargo worldwide 10 / 100 M Automüzakere, Multimode Dubleks Fiber, dalgaboyu : TRx 1310nm, İletim mesafesi : 2 km,İki SC liman ve 6 UTP RJ45 port, ve AmerikanStandart Güç avantajı : 10 / 100 M Fiber Medya Dönüştürücü elde edilebilir iki farklı bükülmüş çifti ve fiber optik iletim medya dönüştürücü, röle 10 / 100 BaseTX ve iki farklı ağ segmentleri 100 BaseFX...

₺ 78.94
TV Sinyal Seviyesi Ölçer CATV Kablo Test 46-870 MHZ MER BER RY-S200 Son
TV Sinyal Seviyesi Ölçer CATV Kablo Test 46-870 MHZ MER BER RY-S200

eatures : S200 Sinyal Seviyesi Ölçer özellikleri : 1 enstrüman için geçerli Bir test bakım CATV (Analog, Dijital ölçüm, TILT) sistemi;2 Compact, işıkağırlık, taşıması kolay;3...

₺ 166.19
1 pair FSM-60S Fujikura Fiber Fusion Splicer Için FTTH kaplı tel kelepçeleri FH-60-250 FH-60-900 Kaplı tel fikstür fiber tutucu Son
1 pair FSM-60S Fujikura Fiber Fusion Splicer Için FTTH kaplı tel kelepçeleri FH-60-250 FH-60-900 Kaplı tel fikstür fiber tutucu

1 çift FSM60 S Fujikura Fusion Splicer Için FTTH kaplı tel kelepçeleri FH60250 veya FH60900 Kaplı tel fikstür fiber tutucu ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özellikleriniürün adı : Tek Çekirdekli Jig için şerit kaynak makinesimenşei : Japonyamodeli : FH60250 FH60900uygulanabilir modeller : Fujikura FSM60 R 60 S FSM70 R resim 1...

₺ 153.73
Ücretsiz kargo In-line Polarize 1064NM 1 M 0.9 MM kayıp tüp FC/APC Son
Ücretsiz kargo In-line Polarize 1064NM 1 M 0.9 MM kayıp tüp FC/APC

  sevkiyat1 biz mal göndereceğiz 5 iş günü içinde tam ödeme sonra onaylandıktan.2 sağlayabilir uluslararası nakliye hizmetleri aşağıdaki gibi : çin sonrası hava posta, hk sonrası hava posta, ems, TNT, DHL, ups, Fed Ex...

₺ 192.78
Birlikte cihazı sıyırma Boyuna kiriş tüp gevşek tüp EĞME fiber optik kablo Portre Stripper Ücretsiz kargo Son
Birlikte cihazı sıyırma Boyuna kiriş tüp gevşek tüp EĞME fiber optik kablo Portre Stripper Ücretsiz kargo

Birlikte cihazı sıyırma Boyuna kiriş tüp gevşek tüp EĞME fiber optik kablo Portre Stripper Ücretsiz kargo özelliklereğme gevşek tüp kablosu kullanarak açılış bıçak bıçak superalloys boyuna özel olarak yapılmış, keskin bıçak...

₺ 9.05
SFP Modülü GLC-LH-SMD, GE LX SFP Alıcı-verici, 1000Base-LX SFP LH Mini GBIC Son Müzayede
SFP Modülü GLC-LH-SMD, GE LX SFP Alıcı-verici, 1000Base-LX SFP LH Mini GBIC

not : liste Cisco Switch diğer uyumluluk gerekiyorsa lütfen bize ulaşın teşekkürler!ürün Parametreleri10 Gtek P / N Form Faktörü veri Hızı dalga Uzunluğu ulaşmak lif Tipi arayüzü TX Güç Rx Sens...

₺ 9.00 10.79