184749C-02 NI 140412506 2 M kalkan bağlantı hattı 68 pin anne için master data hattı

184749C-02 NI 140412506 2 M kalkan bağlantı hattı 68 pin anne için master data hattı

₺ 44.36

Son

Varlıkta

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

Marka Adı: SMTE
Model: 2
Material: Pure copper
Wire categories: Other/other

Kategorideki diğer ürünler

Orijinal Ruiyan RY-F600 FTTH Fiber Optik Ekleme Makinası Fusion Splicer Son
Orijinal Ruiyan RY-F600 FTTH Fiber Optik Ekleme Makinası Fusion Splicer

orijinal Ruiyan RYF600 FTTH Fiber Optik Ekleme Makinası Fusion Splicerözelliklerotomatik odaklama fonksiyonu ile Digital fusion splicer Fiber çekirdek açıkça ekran olabilirtek X veya Y görünümü ve X & Y görünümü aynı andaoto cleaved endface arıza tespitekran fiber cleaved ve ofset açısıekran çekirdek ve kaplı ofset5.6 inç TFT renkli LCD monitör ile net dijital görüntü ekranıUSB & VGA arayüzüUSB arabirimi üzerinden yazılım yükseltme  özellikler Model RYF600 H ile Elyaf Tutucularuygulanabilir lifler SM (ITUT G.652), MM (ITUT G.651), DS (ITUT G.653), NZDS (ITUT G.655) Fiber cleaved uzunluğu10 ~ 16mm (Kaplama çapı < 250 & mikro; m); 16mm (Kaplama diameter250 ~ 1000 & mikro; m)elyaf çapıkaplama çapı : 80 ~ 150 & mikro; m, kaplama çapı : 100 ~ 1000 & mikro; motomatik odaklamamevcut Fiber hizalama yöntemiçekirdek hizalama, kaplı hizalama, manuel hizalamaortalama ekleme kaybı0.02d B (SM), 0.01d B (MM), 0.04d B (DS), 0.04d B (NZDS)ekleme zamanıtipik 9 sn, standart SM fiber ileisıtma süresitipik 36 snuygulanabilir kollu60mm, 40mm ve mikro kollu bir dizigerginlik testi2 N (opsiyon)elektrot ömrü5000pil kapasitesitipik 400 döngüleri (ekleme ve ısı)monitör5.1 inç TFT renkli monitör Terminal USB 1.1 ve VGA, USB arabirimi üzerinden yazılım yükseltmeçalışma durumu0 ~ 5000 m deniz seviyesinden, 0 ~ 95% RH ve10 ~ 50o CC, sırasıyla, Max...

₺ 1524.86
JX-SFP-1GE-LH-1000 Base 1550nm 70 KM SFP Alıcı-verici (Ardıç Uyumlu) Son
JX-SFP-1GE-LH-1000 Base 1550nm 70 KM SFP Alıcı-verici (Ardıç Uyumlu)

">Jxsfp1gelh 1000 BASE SFP 1550nm 70km alıcıverici( ardıç 100% uyumlu)      Jxsfp1gelh100% ardıç uyumlu1000 Basezx sfp 1550nm 70km alıcıCe ile kaliteli, rohs, fccözellikler ve spesifikasyonlar Form faktörü : sfp Cihaz türü : alıcı modül Arayüzü( otobüs) türü : plug modülüBağlantı teknolojisi : kablolu Uygulama : 1000 Basezx Veri aktarım hızı : 1 Gbps Dalgaboyu : 1550nm Maksimum mesafe : 70km Fiber türü : smf Konektörü : dubleks lc Ddm : olmadan ddmçalışma sıcaklığı : 0~70 °; cuyumlu msa sfp belirtim Uygulamaları : * gigabit ethernet* fiber kanal* Diğer optik bağlantılar  Garanti : Veriyorum tüm reklamı optik alıcı yepyeni yeni aksam ve parçaları ve kesinlikle kullanmayın eski ve yenilenmiş malzemeleri...

₺ 47.36
Ücretsiz Kargo Grandway FHS-2D02F optik lazer kaynağı/ışık kaynağı, 1310/1550nm, FC/PC konnektör,-5dbm Son Müzayede
Ücretsiz Kargo Grandway FHS-2D02F optik lazer kaynağı/ışık kaynağı, 1310/1550nm, FC/PC konnektör,-5dbm

FHS 2d02f optik lazer kaynağı, 1310 / 1550nm Genel açıklama : FHS serisi lazer gelişmiş DLS serisi lazer kaynağı daha fonksiyonu.Otomatik dalgaboyu tanıma : Bir fhs2d serisi iletebilir dalga boyunda Kimlik dijital şifreli protokolü, sağlayan fhs2 güç metre otomatik kullanımı uygun kalibrasyon parametreleri...

₺ 82.00 88.08
Kaynağı XP-MR-08-CDFA Tek-mod Modülü XFP-80km-1550nm-10G Son
Kaynağı XP-MR-08-CDFA Tek-mod Modülü XFP-80km-1550nm-10G

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 95.56
CWDM-SFP-1530 = fiber optik sfp CWDM-SFP-1530 Son
CWDM-SFP-1530 = fiber optik sfp CWDM-SFP-1530

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcıtüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.    See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı

₺ 74.79
1 m (ft) Dell Ağ 331-8149 Uyumlu 40G QSFP + 4x10G SFP + Pasif Doğrudan Takmak Bakır Breakout Kablo Son
1 m (ft) Dell Ağ 331-8149 Uyumlu 40G QSFP + 4x10G SFP + Pasif Doğrudan Takmak Bakır Breakout Kablo

Dell Ağ 3318149 Uyumlu 40 G QSFP + DAC Breakout Kablo (1meter, pasif, QSFP + 4 SFP +, 30 AWG)ürün DetaylarıDell Hakiki 3318149 satıcı Adı LODFIBERbağlayıcı Tipi QSFP + 4 SFP + Max Veri Hızı 40 Gbpskablo Tipi pasif Bakır Kablotel AWG 30 AWGkablo Uzunluğu 1 m (3.28ft)ceket Malzeme PVC (OFNR)sıcaklık 0 70 ° c (32 158 ° f) HTSUyumlu Kod 8544700000kalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER temeli vardır...

₺ 58.17
Fiber optik patch kablosu kablo, lc/pc-sc/pc, 3.0mm, tekli 9/125, simplex lc sc 20 metre Son
Fiber optik patch kablosu kablo, lc/pc-sc/pc, 3.0mm, tekli 9/125, simplex lc sc 20 metre

Fiber patch kablo kablo, lc / pcsc / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, simpleks, 20 metreNot : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

₺ 9.97
Üretici EPON OKT SFP Modülleri ve 4 liman OKT Ekipmanları ile FEDEX veya EMS tarafından Nakliye Son
Üretici EPON OKT SFP Modülleri ve 4 liman OKT Ekipmanları ile FEDEX veya EMS tarafından Nakliye

EPON OKT Serisi EPON OKT serisi ürünleri 1 U yüksek 19 inç raf montaj ürün olduğunu OLTare küçük özellikleri, uygun, esnek, dağıtmak kolay, yüksek performans bu bir kompakt dağıtmak için uygun oda ortamı. OKT " ÜçlüPlay " için kullanabilirsiniz, NKP, IP Kamera, kurumsal LAN ve IOT uygulamaları...

₺ 609.11
FTTH Splice fiber optik araç kitleri Kaplı tel sıyırma cihazı + Fiber Optik Sıyırma Aracı + Fixedlength ray Son Müzayede
0.5 m (2ft) Extreme Ağları 10GB-C0.5-SFPP Uyumlu 10G SFP + Pasif Doğrudan Takmak Bakır Twinax Kablo Son
0.5 m (2ft) Extreme Ağları 10GB-C0.5-SFPP Uyumlu 10G SFP + Pasif Doğrudan Takmak Bakır Twinax Kablo

aşırı Ağları 10 GBC0.5SFPP Uyumlu 10 G SFP + DAC Twinax Kablo (0.5meter, pasif, SFP + SFP +, 30 AWG)ürün Detaylarıaşırı Ağları Hakiki 10 GBC0.5SFPPsatıcı Adı LODFIBERbağlayıcı Tipi SFP + SFP + Max Veri Hızı 10 Gbpskablo Tipi pasif Bakır Kablo tel AWG 30 AWGkablo Uzunluğu 0.5 m (1.64ft)ceket Malzeme PVC (OFNR)sıcaklık 0 70 ° c (32 158 ° f) HTSUyumlu Kod 8544700000kalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER temeli vardır...

₺ 14.96
SMC için Uyumlu, SMC10GXFP-LR Tekli 10 KM 10G XFP LR Telsiz modülü Son
SMC için Uyumlu, SMC10GXFP-LR Tekli 10 KM 10G XFP LR Telsiz modülü

veya SMC Uyumlu, SMC10 GXFPLR Tekli 10 KM 10 G XFP LR Telsiz modülü 100% uyumlu, garantili iyi koşullarda Test yüksek kalite ile CE ve FCC sertifikası, 1 Yıl yedek ve 3 Yıl garanti. telekom sınıf kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10%20% of orignal bir ' ın fiyatları  ürün Durumu biz teklif bir yüksek kaliteli SFP (miniGBIC) alıcıverici modülü 100% orignal olanlar ile uyumlu olduğunu, tamamen sizin için güvenilir en zorlu LAN / WLAN uygulama, ses proje, veya ağ dağıtım, tüm ürün 3 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek taşımak. nakliye biz dünya çapında tüm öğeleri gemi ekonomi üzerinden ücretsiz kargo. tüm ithal vergileri ve vergi alıcının sorumluluğundadır. öğeler alıcının teyit edilen adrese sevk pazartesiden Cumaya (Hafta Sonu ve Tatil hariç) lütfen dikkatle ödeme önce teslimat adresi kontrol...

₺ 83.09
SFP Modülü GLC-LH-SMD, GE LX SFP Alıcı-verici, 1000Base-LX SFP LH Mini GBIC Son Müzayede
SFP Modülü GLC-LH-SMD, GE LX SFP Alıcı-verici, 1000Base-LX SFP LH Mini GBIC

not : liste Cisco Switch diğer uyumluluk gerekiyorsa lütfen bize ulaşın teşekkürler!ürün Parametreleri10 Gtek P / N Form Faktörü veri Hızı dalga Uzunluğu ulaşmak lif Tipi arayüzü TX Güç Rx Sens...

₺ 9.00 10.79
2 adet Endüstriyel 1x9 Optik modül Alıcı 155 Mb/s Tekli Simplex fiber 1310 T/1550R 20 km SC konnektör Son
2 adet Endüstriyel 1x9 Optik modül Alıcı 155 Mb/s Tekli Simplex fiber 1310 T/1550R 20 km SC konnektör

2 adet Endüstriyel 1x9 Optik modül Alıcı 155 Mb / s Tek modlu Simplex fiber Tx1310 / Rx1550nm Tx1550 / Rx1310nm 20 km SC konnektör miktar : 2 parça ücretsiz Kargo worldwide Çin Post Air Tarafından endüstriyel 1x9 Optik modül Alıcı 155 Mb / s Tekli Simplex fiber Dalgaboyu Tx1310 / Rx 1550nm Tx1550 / Rx1310nm 20 km SC konnektör verici ünitesi ile bağımsız 1310nm DFB Lazer diyot verici 1550nm In Ga As PIN fotodiyot alıcı tek Lif Iki yönlü Operasyon, 1 × 9 pin paket ve plastik paketi + 5 V veya 3.3 V Tek güç kaynağı, PECL veya LVPECL arayüzü mantık seviyesi çalışma vaka sıcaklığı : endüstriyel : 40 + 85 & #8451; entegre WDM Filtre, izolasyon > 35d B ve Çapraz Konuşma > 45d B sınıf I lazer ürün IEC 608251 ile derler Telcordia GR468CORE ile uyumludur uyumlu ROHS ve kurşunsuz ATM, SONET / SDH, Ethernet, anahtarları, yönlendiriciler, hub Fiber Kanal, diğer Optik Bağlantılar kanal genişletici, veri depolama 1...

₺ 57.34
Extrem 10GBASE-DWDM SFP + alıcı-verici ile uyumlu, 10G 80 KM C-BAND 1563.86nm ~ 1528.77nm ZR SFP optik modülü Son Müzayede
Extrem 10GBASE-DWDM SFP + alıcı-verici ile uyumlu, 10G 80 KM C-BAND 1563.86nm ~ 1528.77nm ZR SFP optik modülü

10 G 80 KM CBAND 1563.86nm ~ 1528.77nm DWDM SFP + optik Alıcıverici, compatable ile Extrem ekipmanları ÜRÜN ÖZELLIKLERI dubleks LC konnektörü SFP + MSA ile uyumlu 802.3ae uyumlu 10 GBASEZR uyumlu SFP + SFF8431 ve SFF8432. sıcaktakılabilir SFP ayak izi dahili dijital teşhis fonksiyonları 80 km maksimum Bağlantı Uzunluğu tek güç kaynağı 3.3 V Ro HS6 Uyumlu sınıf 1 lazer ürün EN 608251 ile uyumludur vaka sıcaklık aralığı : 5 70 santigrat güç dağılımı < 1.5 W UYGULAMALAR 10 GBASEZR / ZW 80 km 10 G Fiber Kanal 10 G Ethernet ile FEC AÇıKLAMA DWDM 10 G SFP 80 KM vericiler dahil, bir AKB diyot ve sıcaklık stabilize DFBEML verici...

₺ 429.00 477.22
Ücretsiz Kargo HTB-1100S Optik Media Converter 10/100 Mbps RJ45 Tek Modlu Dubleks Fiber SC liman Dönüştürücü 25 KM Son
Ücretsiz Kargo HTB-1100S Optik Media Converter 10/100 Mbps RJ45 Tek Modlu Dubleks Fiber SC liman Dönüştürücü 25 KM

10 / 100 M Tekli RJ45 için 1310nm 20 KM Dubleks Fiber Optik Ethernet Medya Dönüştürücü ürün Durumu garantili iyi koşullarda test marka Yeni, 100% yeni malzemeler telekom sınıf kalite...

₺ 11.87
L2 + 8-Port 10/100/1000 T + 1-Port 10/100/1000 T Konsol + 2-Port1000X SFP, yönetilen Endüstriyel PoE Anahtarı Son
L2 + 8-Port 10/100/1000 T + 1-Port 10/100/1000 T Konsol + 2-Port1000X SFP, yönetilen Endüstriyel PoE Anahtarı

L2 + 8Port 10 / 100 / 1000 T + 1Port 10 / 100 / 1000 T Konsol + 2Port1000 X SFP, yönetilen Endüstriyel Po E Anahtarı        modeli : LNKGY208 GPSFP Serisigenel bakışLNKGY208 GPSFP (8 G + 2 SFP) L2 + 8Port olduğunu 10 / 100 / 1000 T 802.3at Po E + 1Port 10 / 100 / 1000 T konsol + 2Port 1000 X SFP Yönetilen Anahtarı...

₺ 323.09
Orijinal HW TRS5021EN-SP11 10G-1310NM-10KM-SM-SFP + Son
Orijinal HW TRS5021EN-SP11 10G-1310NM-10KM-SM-SFP +

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı

₺ 25.76
Ücretsiz Kargo 20-30 km Fiber Optik Lazer Pentype Görsel Hata Bulucu 30 mw Fiber Optik Test Fiber Checker 30 mw Son Müzayede
Ücretsiz Kargo 20-30 km Fiber Optik Lazer Pentype Görsel Hata Bulucu 30 mw Fiber Optik Test Fiber Checker 30 mw

ücretsiz Kargo 2030 km Fiber Optik Lazer Pentype Görsel Hata Bulucu 30 mw Fiber Optik Test Fiber Checker 30 mw    mağazamıza hoşgeldiniz  bizim Hedef :   yüksek Kalite, en iyi Hizmeti, hızlı CevapÇin pazarı hoşgeldiniz, sen çin'den doğrudan mal satın...

₺ 15.00 16.20
KAPALı ZıRHLı 100 METRE LC-LC DUBLEKS OM1 62.5/125 MULTIMODE FIBER OPTIK KABLO PATCH CORD JUMPER Son
KAPALı ZıRHLı 100 METRE LC-LC DUBLEKS OM1 62.5/125 MULTIMODE FIBER OPTIK KABLO PATCH CORD JUMPER

kapalı zırhlı100 metre Lclc dubleks 62.5 / 125 multimode fiber optik kablo om 1, yama kablosu jumper Metal zırh,Güçlü mukavemet!Not : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.100% yeni malzemeler ve taşıyıcı sınıf kalite.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

₺ 99.71
4 Üzerinden Ses FC Fiber optik Extender (Çift Yönlü) Verici ve Alıcı, Ses interkom için yayın sistemi (Tx/Rx) Kiti Son Müzayede
4 Üzerinden Ses FC Fiber optik Extender (Çift Yönlü) Verici ve Alıcı, Ses interkom için yayın sistemi (Tx/Rx) Kiti

FC Fiber optik Extender Üzerinde çift yönlü 4 Ses Verici ve Alıcı, Ses interkom için yayın sistemi (Tx / Rx) Kiti çalışma mesafesi kadar 20 Km açıklama 4 CH Ses (RCA) Fiber Dönüştürücü destek 4 kanal Ses (RCA) iki yolu (çift yönlü) üzerinde tek tek modlu fiber optik, Çalışma mesafesi kadar 20 Km...

₺ 114.00 123.82
Ethernet Fiber media converter 10/100 Mbps için 2FX 6TX Multimode Dubleks 6UTP RJ-45 SC Bağlayıcı Son
Ethernet Fiber media converter 10/100 Mbps için 2FX 6TX Multimode Dubleks 6UTP RJ-45 SC Bağlayıcı

2 FX / 6 TX Hızlı Ethernet Fiber AnahtarıMultimode Dubleks10 / 100 Mbps için Optik Medya Dönüştürücü 6 UTP RJ45 2 SC Konnektör 10 / 100 Mbps Fiber Optik Medya Dönüştürücü 6 UTP RJ45 10 / 100 BaseTX Fx Fast Ethernet Converter Multimode Dubleks Fiber Dalga Boyunun TRx 1310nm2 km miktar : 1 parça ücretsiz Kargo worldwide 10 / 100 M Automüzakere, Multimode Dubleks Fiber, dalgaboyu : TRx 1310nm, İletim mesafesi : 2 km,İki SC liman ve 6 UTP RJ45 port, ve AmerikanStandart Güç avantajı : 10 / 100 M Fiber Medya Dönüştürücü elde edilebilir iki farklı bükülmüş çifti ve fiber optik iletim medya dönüştürücü, röle 10 / 100 BaseTX ve iki farklı ağ segmentleri 100 BaseFX...

₺ 78.94
Ücretsiz Kargo Yakut Fiber Optik Kalem Fiber Kesme Kalem Fiber Balta Kalem Yakut Fiber Optik Scriber Son Müzayede
Ücretsiz Kargo Yakut Fiber Optik Kalem Fiber Kesme Kalem Fiber Balta Kalem Yakut Fiber Optik Scriber

ücretsiz Kargo Yakut Fiber Optik Kalem Fiber Kesme Kalem Fiber Balta Kalem Yakut Fiber Optik Scriber açıklamaları : hafif, kalemboyut aracı ile geniş, 45 derece eğimli karbür İpucu için kolay yarma.uzunluk : 130mm özellikleri :   geniş, 45 ° eğimli karbür İpucu için kolay yarma.hafif, kalemboyutu vücut gömlek cebi için klipler ve rahat bir parmak kavrama özellikleri.uzunluk : 120mm, İpucu Ø 3,1mmucu noktası için malzeme iki tip mevcuttur : Tungsen ve Yakutbireysel ambalaj : blister kart   detaylar :   1...

₺ 9.00 10.15
ZTE TR-XX15E-N00 Optik Alıcı-verici Tek-mod Modülü XFP 10G 1550nm 40 KM Son
ZTE TR-XX15E-N00 Optik Alıcı-verici Tek-mod Modülü XFP 10G 1550nm 40 KM

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.          See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı

₺ 41.47
Sfp 2 Fiber için 2 UTP Yönetilmeyen 10/100/1000 Mbps Megabit Ethernet Fiber Anahtarı çift fiber 20 km lc Son
Sfp 2 Fiber için 2 UTP Yönetilmeyen 10/100/1000 Mbps Megabit Ethernet Fiber Anahtarı çift fiber 20 km lc

 genel bakış : iki ile 4 port Gigabit Ethernet Anahtarı 10 / 100 / 1000 M UTP portları ve iki 1000 M SFP yuva son kullanıcıların ihtiyacına göre onun farklı SFP modülü kullanabilirsiniz, örneğin : 1000 BaseT, 1000 BaseSX, 1000 BaseLX vb ürün istikrarlı performans, mükemmel kalite ve uygun fiyat çünkü son IC abd'den vericiler ve yüksek kalitede...

₺ 99.72
Finisar FTLX8571D3BCL-E5 fiber optik alıcı-verici Son
Finisar FTLX8571D3BCL-E5 fiber optik alıcı-verici

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı

₺ 46.44