Birlikte cihazı sıyırma Boyuna kiriş tüp gevşek tüp EĞME fiber optik kablo Portre Stripper Ücretsiz kargo

Birlikte cihazı sıyırma Boyuna kiriş tüp gevşek tüp EĞME fiber optik kablo Portre Stripper Ücretsiz kargo

₺ 9.05

Son

Varlıkta

Birlikte cihazı sıyırma Boyuna kiriş tüp gevşek tüp EĞME fiber optik kablo Portre Stripper Ücretsiz kargo özelliklereğme gevşek tüp kablosu kullanarak açılış bıçak bıçak superalloys boyuna özel olarak yapılmış, keskin bıçak. dış çapı sıyırma dört boyutları vardır. ışın tüpü boyuna sıyırma için açık fiber optik kablo cutover zaman. açık merkezi işın tüp dış çapı dört seçenek var açtı ve aşağı kiriş tüp taraflı açılış, fiber çizmek kolay.Online sıyırma plastik optik fiber gevşek prezervatifsıyırma çapı plastik gevşek bir içine prezervatif serisi, geniş bir yelpazede Strippers hafif, kompaktürün tasarımı basit ama pratik, basit bir işlem, kolay ve çabaözel olarak yapılmış kullanarak süperalaşım bıçakları keskin bıçaktek ışın tüpü kesici gevşek tüp dış çapı : 1.5 ~ 1.9mm, 2.0 ~ 2.4mm, 2.5 ~ 2.9mm, 3.0 ~ 3.3mm2. Pictures 3. Internation sipariş alıcı yürürlükteki herhangi bir ithalat vergileri ve yerel vergiler sorumludur. satın alma yapmadan önce gümrük ile kontrol edin. 4. Shipping ve Taşıma ben ödeme aldıktan sonra 3 iş günü içinde gemi. her öğe dikkatle doludur emin olmak için mükemmel durumda size alır.
dünya çapında gemi yaklaşık 16-28 iş günü sürer ücretsiz takip numarası ile. biz HONGKONG POST tarafından bu öğeyi gemi olacak, Normalde Hedefe yaklaşık 15-30 iş günü sürer, biz de EMS tarafından bu öğeyi gemi, DGM, SGP, wordwide CPAP.tabii, biz müşteri isteğine uygun olabilir, diğer yollarla mal gemi, ancak navlun tarafından ödenmesi gerekmektedir müşteri. 5. Resend ve Iade aralığı : parsel almazsanız eğer 35 gün ötesinde veya aldığınız arızalı öğe veya yanlış bir öğe, pls posta yoluyla bana ulaşın hizmet, ve Ben durumu kez söz olduğunu teyit, biz yeniden veya size iade edeceğiz.
bu müşterilerin Iade nakliye ücreti ödemek için sorumluluk koşulda. ve biz iade kabul etmeyecektir uygulama ötesinde olduğunda parsel aldıktan sonra 14 gün. ve pls olduğunu garanti iade öğe orijinal durumuna olmalıdır. 6. Bana Ulaşın firmamız profesyonel bir fabrikada fiber optik ekipmanları daha fazla yedi yıl eminiz, bizim ürünlerimizi tatmin edecek u.

Model Numarası: SLITTER
Marka Adı: ZHWCOMM
Product name: Longitudinal beam tube stripping device
MOQ: 1 PCS
Single beam tube diameter : 1.5 ~ 1.9 mm 2.0 ~ 2.4mm 2.5 ~ 2.9mm 3.0 ~ 3.3mm

Kategorideki diğer ürünler

10 Adet/grup 3 M 8802 Fiber Optik Hızlı Bağlayıcı/FTTH Hızlı Connector3M NPFG 8802-TLC/3 SC fiber hızlı konnektörler Son
10 Adet/grup 3 M 8802 Fiber Optik Hızlı Bağlayıcı/FTTH Hızlı Connector3M NPFG 8802-TLC/3 SC fiber hızlı konnektörler

hızlı sorunu çözmek için tarafına fiber optik bağlantı fiber optik fiber ev için küçük bir alanda ve küçük verebilir kayıpları.hızlı fiber optik konnektörler gelişmiş gömülü fiberoptik teknolojisi kullanarak kaynaklanan inşaat süreci otomatik olarak ayarlayabilirsiniz ince optik yerleştirme kaybı kaynaklanan sorunları aritmi 0.3 veya daha az kaybı standartları elde etmek.kullanışlı fiberoptik inşaat ev inşaat işçileri!

₺ 14.87
Ücretsiz nakliye FTTH GT-17S multilanguage Otomatik Akıllı Füzyon Yapıştırma Optik Fiber Fusion Splicer makinesi Son
Ücretsiz nakliye FTTH GT-17S multilanguage Otomatik Akıllı Füzyon Yapıştırma Optik Fiber Fusion Splicer makinesi

ürün açıklaması : GT17 S Fusion Splicer bir optik fiber splice cihazı yeni görüntüleme sistemi ve tam dijital işleme teknolojisi, görüntü daha net...

₺ 1329.58
ZTE TR-XX15E-N00 Optik Alıcı-verici Tek-mod Modülü XFP 10G 1550nm 40 KM Son
ZTE TR-XX15E-N00 Optik Alıcı-verici Tek-mod Modülü XFP 10G 1550nm 40 KM

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.          See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı

₺ 41.47
Ücretsiz Kargo 20-30 km Fiber Optik Lazer Pentype Görsel Hata Bulucu 30 mw Fiber Optik Test Fiber Checker 30 mw Son Müzayede
Ücretsiz Kargo 20-30 km Fiber Optik Lazer Pentype Görsel Hata Bulucu 30 mw Fiber Optik Test Fiber Checker 30 mw

ücretsiz Kargo 2030 km Fiber Optik Lazer Pentype Görsel Hata Bulucu 30 mw Fiber Optik Test Fiber Checker 30 mw    mağazamıza hoşgeldiniz  bizim Hedef :   yüksek Kalite, en iyi Hizmeti, hızlı CevapÇin pazarı hoşgeldiniz, sen çin'den doğrudan mal satın...

₺ 15.00 16.20
Extrem 10GBASE-DWDM SFP + alıcı-verici ile uyumlu, 10G 80 KM C-BAND 1563.86nm ~ 1528.77nm ZR SFP optik modülü Son Müzayede
Extrem 10GBASE-DWDM SFP + alıcı-verici ile uyumlu, 10G 80 KM C-BAND 1563.86nm ~ 1528.77nm ZR SFP optik modülü

10 G 80 KM CBAND 1563.86nm ~ 1528.77nm DWDM SFP + optik Alıcıverici, compatable ile Extrem ekipmanları ÜRÜN ÖZELLIKLERI dubleks LC konnektörü SFP + MSA ile uyumlu 802.3ae uyumlu 10 GBASEZR uyumlu SFP + SFF8431 ve SFF8432. sıcaktakılabilir SFP ayak izi dahili dijital teşhis fonksiyonları 80 km maksimum Bağlantı Uzunluğu tek güç kaynağı 3.3 V Ro HS6 Uyumlu sınıf 1 lazer ürün EN 608251 ile uyumludur vaka sıcaklık aralığı : 5 70 santigrat güç dağılımı < 1.5 W UYGULAMALAR 10 GBASEZR / ZW 80 km 10 G Fiber Kanal 10 G Ethernet ile FEC AÇıKLAMA DWDM 10 G SFP 80 KM vericiler dahil, bir AKB diyot ve sıcaklık stabilize DFBEML verici...

₺ 429.00 477.22
L2 + 8-Port 10/100/1000 T + 1-Port 10/100/1000 T Konsol + 2-Port1000X SFP, yönetilen Endüstriyel PoE Anahtarı Son
L2 + 8-Port 10/100/1000 T + 1-Port 10/100/1000 T Konsol + 2-Port1000X SFP, yönetilen Endüstriyel PoE Anahtarı

L2 + 8Port 10 / 100 / 1000 T + 1Port 10 / 100 / 1000 T Konsol + 2Port1000 X SFP, yönetilen Endüstriyel Po E Anahtarı        modeli : LNKGY208 GPSFP Serisigenel bakışLNKGY208 GPSFP (8 G + 2 SFP) L2 + 8Port olduğunu 10 / 100 / 1000 T 802.3at Po E + 1Port 10 / 100 / 1000 T konsol + 2Port 1000 X SFP Yönetilen Anahtarı...

₺ 323.09
Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 1x8 Çıplak Fiber Optik PLC Splitter Son
Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 1x8 Çıplak Fiber Optik PLC Splitter

ücretsiz kargo 10pcs / lot 1x8 çıplak fiber optik plc splitter  Mağazamıza hoşgeldiniz  Hedefimiz :   Yüksek kalite, en iyi hizmeti, hızlı yanıt Karşılama Çin pazarına, yönlendirebilirsiniz çin malları satın...

₺ 95.56
1.25G SFP Fiber Media Converter, 10/100/100 M SFP Fiber Media Converter, harici PSU Tek modlu Double-fiber0.5KM 850NM LC, Son
1.25G SFP Fiber Media Converter, 10/100/100 M SFP Fiber Media Converter, harici PSU Tek modlu Double-fiber0.5KM 850NM LC,

 SFP 10 / 100 / 1000 M Fiber Medya Dönüştürücü genel bakış : JYTGM803 serisi Gigabit Ethernet SFP fiber medya dönüştürücüler arasındaki uçurumu bakır ve fiber altyapıları...

₺ 40.71
CWDM-SFP-1530 = fiber optik sfp CWDM-SFP-1530 Son
CWDM-SFP-1530 = fiber optik sfp CWDM-SFP-1530

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcıtüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.    See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı

₺ 74.79
1 pair FSM-60S Fujikura Fiber Fusion Splicer Için FTTH kaplı tel kelepçeleri FH-60-250 FH-60-900 Kaplı tel fikstür fiber tutucu Son
1 pair FSM-60S Fujikura Fiber Fusion Splicer Için FTTH kaplı tel kelepçeleri FH-60-250 FH-60-900 Kaplı tel fikstür fiber tutucu

1 çift FSM60 S Fujikura Fusion Splicer Için FTTH kaplı tel kelepçeleri FH60250 veya FH60900 Kaplı tel fikstür fiber tutucu ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özellikleriniürün adı : Tek Çekirdekli Jig için şerit kaynak makinesimenşei : Japonyamodeli : FH60250 FH60900uygulanabilir modeller : Fujikura FSM60 R 60 S FSM70 R resim 1...

₺ 153.73
720 P 16-Ch AHD video Üzeri Fiber Dönüştürücü Son
720 P 16-Ch AHD video Üzeri Fiber Dönüştürücü

modeli : LNK16 AHD20 genel bakış AHD Fiber dönüştürücü tek modlu veya üzerinde AHD iletmek 16 kanallar aynı anda tek modlu optik fiber elektronik ve optik ayarlamalar gerekli asla...

₺ 289.18
Ücretsiz Kargo Yakut Fiber Optik Kalem Fiber Kesme Kalem Fiber Balta Kalem Yakut Fiber Optik Scriber Son Müzayede
Ücretsiz Kargo Yakut Fiber Optik Kalem Fiber Kesme Kalem Fiber Balta Kalem Yakut Fiber Optik Scriber

ücretsiz Kargo Yakut Fiber Optik Kalem Fiber Kesme Kalem Fiber Balta Kalem Yakut Fiber Optik Scriber açıklamaları : hafif, kalemboyut aracı ile geniş, 45 derece eğimli karbür İpucu için kolay yarma.uzunluk : 130mm özellikleri :   geniş, 45 ° eğimli karbür İpucu için kolay yarma.hafif, kalemboyutu vücut gömlek cebi için klipler ve rahat bir parmak kavrama özellikleri.uzunluk : 120mm, İpucu Ø 3,1mmucu noktası için malzeme iki tip mevcuttur : Tungsen ve Yakutbireysel ambalaj : blister kart   detaylar :   1...

₺ 9.00 10.15
Kaynağı XP-MR-08-CDFA Tek-mod Modülü XFP-80km-1550nm-10G Son
Kaynağı XP-MR-08-CDFA Tek-mod Modülü XFP-80km-1550nm-10G

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 95.56
Fiber optik patch kablosu kablo, lc/pc-sc/pc, 3.0mm, tekli 9/125, simplex lc sc 20 metre Son
Fiber optik patch kablosu kablo, lc/pc-sc/pc, 3.0mm, tekli 9/125, simplex lc sc 20 metre

Fiber patch kablo kablo, lc / pcsc / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, simpleks, 20 metreNot : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

₺ 9.97
Üretici EPON OKT SFP Modülleri ve 4 liman OKT Ekipmanları ile FEDEX veya EMS tarafından Nakliye Son
Üretici EPON OKT SFP Modülleri ve 4 liman OKT Ekipmanları ile FEDEX veya EMS tarafından Nakliye

EPON OKT Serisi EPON OKT serisi ürünleri 1 U yüksek 19 inç raf montaj ürün olduğunu OLTare küçük özellikleri, uygun, esnek, dağıtmak kolay, yüksek performans bu bir kompakt dağıtmak için uygun oda ortamı. OKT " ÜçlüPlay " için kullanabilirsiniz, NKP, IP Kamera, kurumsal LAN ve IOT uygulamaları...

₺ 609.11
Ücretsiz Yudumlarken Orijinal Fitel S178 Fusion Splicer Için Elektrotlar S969 Son
Ücretsiz Yudumlarken Orijinal Fitel S178 Fusion Splicer Için Elektrotlar S969

ücretsiz Yudumlarken Orijinal Fitel S178 Fusion Splicer Için Elektrotlar S969 ürün Açıklaması bu S178 Fitel elektrotlar yerine bir çift olduğunu / 153 / 123 Serisi Fusion Splicer. 100% MARKA YENI ve ORIJINAL! japonya'da yapılan mevcut diğer diğer Fitel Füzyon ek için.

₺ 50.69
ST UPC ile 1x8 PLC optik splitter tek modlu ST UPC konnektör FTTH ST PLC için 1x8 PLC optik splitter kutusu Ücretsiz nakliye Son Müzayede
ST UPC ile 1x8 PLC optik splitter tek modlu ST UPC konnektör FTTH ST PLC için 1x8 PLC optik splitter kutusu Ücretsiz nakliye

ST UPC ile 1x8 PLC optik splitter tek modlu ST UPC konnektör FTTH ST PLC için 1x8 PLC optik splitter kutusu Ücretsiz nakliye ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini PLC Splitter (1x4; 1x8; 1x16; 1x32; 2x16; 2x32) uygulama : Fiber Optik CATV; Fiber için ev (FTTH); Pasif Optik Ağlar; Fiber haberleşme sistemleri; yerel Alansal Ağları (LAN) şartname : parametreler 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 çalışma Dalgaboyu (nm) 12601650 ekleme Kaybı (d B) Max (S / P) 7.4 / 7.2 10.7 / 10.5 13.7 / 13.5 16.9 / 16.5 21 kaybı Tekdüzelik (d B) Max 0.6 0.8 1.2 1.7 2.5 dönüş Kaybı (d B) Min (S / P) 50 / 55 50 / 55 50 / 55 50 / 55 50 PDL (d B) Max 0.2 0.3 0.3 0.3 0.4 yönelme (d B) Min 55 55 55 55 55 Pigtail Uzunluğu (m) 1.2 (± 1) veya müşteri belirtilen lif Tipi SMF28e veya müşteri belirtilen dalgaboyu Bağımlı Kaybı (d B) 1 1 1 1 1 sıcaklık Kararlılığı 0.6 0.6 0.8 1 1 (40 ~ 85 ℃) (d B)           çalışma Sıcaklığı (℃) 20 ~ 75 depolama Sıcaklığı (℃) 40 ~ 85 ambalaj Boyutu (L x W x H) (mm) 40x4x4 40x4x4 40x4x4 50x7x4 60x12x4   resim 1) Biz alipay, batı Birliği, TT...

₺ 12.00 13.12
FC95742LR4 OBP 10 KM LR4 ile uyumlu Fujitsu FC95742LR4 Son
FC95742LR4 OBP 10 KM LR4 ile uyumlu Fujitsu FC95742LR4

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 1514.00
SMC için Uyumlu, SMC10GXFP-LR Tekli 10 KM 10G XFP LR Telsiz modülü Son
SMC için Uyumlu, SMC10GXFP-LR Tekli 10 KM 10G XFP LR Telsiz modülü

veya SMC Uyumlu, SMC10 GXFPLR Tekli 10 KM 10 G XFP LR Telsiz modülü 100% uyumlu, garantili iyi koşullarda Test yüksek kalite ile CE ve FCC sertifikası, 1 Yıl yedek ve 3 Yıl garanti. telekom sınıf kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10%20% of orignal bir ' ın fiyatları  ürün Durumu biz teklif bir yüksek kaliteli SFP (miniGBIC) alıcıverici modülü 100% orignal olanlar ile uyumlu olduğunu, tamamen sizin için güvenilir en zorlu LAN / WLAN uygulama, ses proje, veya ağ dağıtım, tüm ürün 3 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek taşımak. nakliye biz dünya çapında tüm öğeleri gemi ekonomi üzerinden ücretsiz kargo. tüm ithal vergileri ve vergi alıcının sorumluluğundadır. öğeler alıcının teyit edilen adrese sevk pazartesiden Cumaya (Hafta Sonu ve Tatil hariç) lütfen dikkatle ödeme önce teslimat adresi kontrol...

₺ 83.09
Orijinal INNO IFS-15 IFS-15A Taşıma çantası IFS-15M Fiber Fusion Splicer/Fiber Optik Kaynak Makinesi Vaka/Kutu Son
Orijinal INNO IFS-15 IFS-15A Taşıma çantası IFS-15M Fiber Fusion Splicer/Fiber Optik Kaynak Makinesi Vaka/Kutu

orijinal INNO IFS15 IFS15 A Taşıma çantası IFS15 M Fiber Fusion Splicer / Fiber Optik Kaynak Makinesi Vaka / Kutu & #8203;

₺ 224.37
0.5 m (2ft) Extreme Ağları 10GB-C0.5-SFPP Uyumlu 10G SFP + Pasif Doğrudan Takmak Bakır Twinax Kablo Son
0.5 m (2ft) Extreme Ağları 10GB-C0.5-SFPP Uyumlu 10G SFP + Pasif Doğrudan Takmak Bakır Twinax Kablo

aşırı Ağları 10 GBC0.5SFPP Uyumlu 10 G SFP + DAC Twinax Kablo (0.5meter, pasif, SFP + SFP +, 30 AWG)ürün Detaylarıaşırı Ağları Hakiki 10 GBC0.5SFPPsatıcı Adı LODFIBERbağlayıcı Tipi SFP + SFP + Max Veri Hızı 10 Gbpskablo Tipi pasif Bakır Kablo tel AWG 30 AWGkablo Uzunluğu 0.5 m (1.64ft)ceket Malzeme PVC (OFNR)sıcaklık 0 70 ° c (32 158 ° f) HTSUyumlu Kod 8544700000kalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER temeli vardır...

₺ 14.96
Optik Güç Ölçer Fiber Optik RY3200A-70 ~ + 2.5mm Ile 10dBm SC Fiber Optik Temizleme Kalem Son Müzayede
Optik Güç Ölçer Fiber Optik RY3200A-70 ~ + 2.5mm Ile 10dBm SC Fiber Optik Temizleme Kalem

enstrüman Modeli : RY3200 A dalgaboyu aralığı : 800 ~ 1700konnektör : FC / SCprob Tipi : In Ga Asgüç ölçüm aralığı : 70 ~ + 10 belirsizlik : ± 5%standart dalga boyu (nm) : 850,980, 1300,1310, 1490,1550ekran çözünürlüğü Doğrusal ekran : 0.1% Logaritmik göstergesi : 0.01d Bmçalışma sıcaklığı (℃) : 10 ~ + 60depolama sıcaklığı (℃) : 25 ~ + 70otomatik kapanma süresi (dk) : 10pil sürekli çalışma saatleri (h) : en az 48 saatboyutlar (mm) : 190x100x48güç kaynağı : 3 * AA pilağırlık (g) : 400 2.5mm SC fiber temizlik kalem : (SC için, ST, FC, SC / APC, FC / APC).bir fazla 800 fiber biter temizleyebilirsiniz;malzeme : antistatik reçine;fazla 95% temizliğini;su ve gres temizleme etkisi geleneksel pamuk çubukla temiz bar çok daha yüksektir;kullanımı kolay, taşınabilir

₺ 24.00 24.93
JX-SFP-1GE-LH-1000 Base 1550nm 70 KM SFP Alıcı-verici (Ardıç Uyumlu) Son
JX-SFP-1GE-LH-1000 Base 1550nm 70 KM SFP Alıcı-verici (Ardıç Uyumlu)

">Jxsfp1gelh 1000 BASE SFP 1550nm 70km alıcıverici( ardıç 100% uyumlu)      Jxsfp1gelh100% ardıç uyumlu1000 Basezx sfp 1550nm 70km alıcıCe ile kaliteli, rohs, fccözellikler ve spesifikasyonlar Form faktörü : sfp Cihaz türü : alıcı modül Arayüzü( otobüs) türü : plug modülüBağlantı teknolojisi : kablolu Uygulama : 1000 Basezx Veri aktarım hızı : 1 Gbps Dalgaboyu : 1550nm Maksimum mesafe : 70km Fiber türü : smf Konektörü : dubleks lc Ddm : olmadan ddmçalışma sıcaklığı : 0~70 °; cuyumlu msa sfp belirtim Uygulamaları : * gigabit ethernet* fiber kanal* Diğer optik bağlantılar  Garanti : Veriyorum tüm reklamı optik alıcı yepyeni yeni aksam ve parçaları ve kesinlikle kullanmayın eski ve yenilenmiş malzemeleri...

₺ 47.36
Orijinal HW TRS5021EN-SP11 10G-1310NM-10KM-SM-SFP + Son
Orijinal HW TRS5021EN-SP11 10G-1310NM-10KM-SM-SFP +

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı

₺ 25.76
Sumitomo T-39 T-66 fiber ekleme makinesi 12 V DC hattı Son
Sumitomo T-39 T-66 fiber ekleme makinesi 12 V DC hattı

Sumitomo T39 T66 fiber ekleme makinesi 12 V DC hattı çünkü Sumitomo T39 T66 ve T71 C T81 C Z1 C Q101 T400 S makineleri var ters polarite, yani dikkatli seçiniz, makineniz T39 T66 negatif kırmızı klip bağlamak Lütfen, siyah klip pozitif bağlı,makineniz T71 C T71 M T81 M Z1 C Q101 T400 S pozitif bağlı lütfen kırmızı klip,siyah klip negatif bağlı.

₺ 24.93
Ücretsiz Kargo HTB-1100S Optik Media Converter 10/100 Mbps RJ45 Tek Modlu Dubleks Fiber SC liman Dönüştürücü 25 KM Son
Ücretsiz Kargo HTB-1100S Optik Media Converter 10/100 Mbps RJ45 Tek Modlu Dubleks Fiber SC liman Dönüştürücü 25 KM

10 / 100 M Tekli RJ45 için 1310nm 20 KM Dubleks Fiber Optik Ethernet Medya Dönüştürücü ürün Durumu garantili iyi koşullarda test marka Yeni, 100% yeni malzemeler telekom sınıf kalite...

₺ 11.87
Finisar FTLX8571D3BCL-E5 fiber optik alıcı-verici Son
Finisar FTLX8571D3BCL-E5 fiber optik alıcı-verici

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı

₺ 46.44
2 IÇINDE 10 km Lazer kaynağı ile 1 Fiber Optik Güç ölçer Görsel Hata bulucu 10 mw Son Müzayede
2 IÇINDE 10 km Lazer kaynağı ile 1 Fiber Optik Güç ölçer Görsel Hata bulucu 10 mw

yükseltilmiş versiyonu SSM9 A optik multimetre fonksiyonu birleştirir optik güç ölçer ve bir görsel hata bulucu 10 mw makinesi test hassas, ince işçilik, tamamen optik güç ölçer ve kırmızı kalem 2 ürünler yerine...

₺ 22.00 23.89