Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 0.9mm Çelik Boru 1x4 Mini Blockless 1*4 SC/APC 4 yönlü Fiber Optik PLC Splitter

Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 0.9mm Çelik Boru 1x4 Mini Blockless 1*4 SC/APC 4 yönlü Fiber Optik PLC Splitter

₺ 81.44

Son

Varlıkta

ücretsiz Kargo 10 adet/grup 0.9mm Çelik Boru 1x4 Mini Blockless 1*4 SC/APC 4 yönlü Fiber Optik PLC Splitter özellikler * mükemmel Mekanik, Küçük Boyutu * yüksek Güvenilirlik * düşük ekleme Kaybı ve düşük Polarizasyon Bağımlı kaybı * yüksek kanal sayar * mükemmel Çevre Istikrar ve Yaygın Olarak Kullanılan uygulamalar * FTTx Dağıtımları (GPON/BPON/EPON) * kablo televizyon (CATV) * yerel alan ağları (LAN) * Test ekipmanları * pasif optik ağlar (PON) özellikler 11x N (konektörü ile) (Kanal sayısı) 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64 (işletim Dalga Boyunun) 1260 için 1650 P Seviye Ekleme Kaybı 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Seviyesi Ekleme Kaybı 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (tekdüzelik) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (dönüş Kaybı) fazla 55 (yönelme) fazla 55 (tip fiber) İTÜ G657 A (çalışma sıcaklığı) -40 ila 85 (Pigtail uzunluğu) 1 m veya 1.5 m veya özelleştirilmiş sipariş Bilgileri PLC'LER liman Tipi  kablo Tipi lif Uzunluğu bağlayıcı Tipi paket Tarzı PLC Splitter 1*2 1*4 1*8 1*16 1*32 1*64 2*32 diğerleri Belirtiniz 0.25mm Çıplak fiber şerit Fiber Fan-out ile 0.9mm Gevşek Tüp 2.0mm Kablo 3.0mm Kablo 0.5 metre 1 metre 2 metre 3 metre diğerleri belirtiniz FC/APC FC/PC SC/APC SC/PC ST/UPC LC/APC diğerleri Belirtiniz paslanmaz çelik kol plastik Modülü 19 1 U Raf Montaj diğerleri Belirtiniz

Marka Adı: TRENSBATTER
Model Numarası: HY-PLC
Item: 1*2 PLC Splitter
FIber Diameter: 0.9mm
Connector: SC/APC
is_customized: Yes

Kategorideki diğer ürünler

Kaynağı XP-MR-08-CDFA Tek-mod Modülü XFP-80km-1550nm-10G Son
Kaynağı XP-MR-08-CDFA Tek-mod Modülü XFP-80km-1550nm-10G

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 95.56
1.25G SFP Fiber Media Converter, 10/100/100 M SFP Fiber Media Converter, harici PSU Tek modlu Double-fiber0.5KM 850NM LC, Son
1.25G SFP Fiber Media Converter, 10/100/100 M SFP Fiber Media Converter, harici PSU Tek modlu Double-fiber0.5KM 850NM LC,

 SFP 10 / 100 / 1000 M Fiber Medya Dönüştürücü genel bakış : JYTGM803 serisi Gigabit Ethernet SFP fiber medya dönüştürücüler arasındaki uçurumu bakır ve fiber altyapıları...

₺ 40.71
10 m orijinal 68 iğne küçük 68 VHDCI-HD68 için SCSI hattı 68 10 metre Son
10 m orijinal 68 iğne küçük 68 VHDCI-HD68 için SCSI hattı 68 10 metre

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 54.03
YENI Cleaver için Blade CT-05/CT-06/CT-30 Fiber Cleaver Bıçak, ucuz Çin OEM fiber blade Son
YENI Cleaver için Blade CT-05/CT-06/CT-30 Fiber Cleaver Bıçak, ucuz Çin OEM fiber blade

Ko m Shine Fiber Optik OTDR EXFO eşit MAX715 B, JDSU MTS2000, MTS4000, YOKOGAWA AQ7275 OTDR Pric YENI Fiber Cleaver için Blade için B16OEM CT06 / CT30 A / CT06 B / CT06 C Fiber Cleaver belirli Ayrıntıları : OEM Fiber Cleaver için Blade CT06 için / CT30 A / CT06 B / CT06 C Fiber Cleaver ürün Açıklaması : fiyat 1 adet içindir of YENI Fiber Cleaver Blade ile uyumlu üretici Açıklama : bizim yedek cleaver bıçakları son sadece sürece onlar yerine orijinal ekipman parçaları ama yarı fiyatına...

₺ 8.31
4 Üzerinden Ses FC Fiber optik Extender (Çift Yönlü) Verici ve Alıcı, Ses interkom için yayın sistemi (Tx/Rx) Kiti Son Müzayede
4 Üzerinden Ses FC Fiber optik Extender (Çift Yönlü) Verici ve Alıcı, Ses interkom için yayın sistemi (Tx/Rx) Kiti

FC Fiber optik Extender Üzerinde çift yönlü 4 Ses Verici ve Alıcı, Ses interkom için yayın sistemi (Tx / Rx) Kiti çalışma mesafesi kadar 20 Km açıklama 4 CH Ses (RCA) Fiber Dönüştürücü destek 4 kanal Ses (RCA) iki yolu (çift yönlü) üzerinde tek tek modlu fiber optik, Çalışma mesafesi kadar 20 Km...

₺ 114.00 123.82
Yokogawa OTDR optik zaman alan reflektometri AQ1200 AQ7280 OTDR USB veri hatları veri hattı için geçerlidir Bağlantı hattı Son
Yokogawa OTDR optik zaman alan reflektometri AQ1200 AQ7280 OTDR USB veri hatları veri hattı için geçerlidir Bağlantı hattı

Yokogawa OTDR optik zaman alan reflektometri AQ1200 AQ7280 OTDR USB veri hatları veri hattı için geçerlidir Bağlantı hattı

₺ 33.24
Fiber optik patch kablosu kablo, lc/pc-lc/pc, 3.0mm çap, tekli 9/125, dubleks, lc 30 metre Son
Fiber optik patch kablosu kablo, lc/pc-lc/pc, 3.0mm çap, tekli 9/125, dubleks, lc 30 metre

Fiber patch kablo kablo, lc / pclc / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, dubleks, 30 metreNot : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

₺ 21.61
JW4108 JW4108 Dijital Fiber Optik Fusion Splicer fiber Ekleme makinesi fiyat DHL TARAFıNDAN İngilizce menü ile Son
JW4108 JW4108 Dijital Fiber Optik Fusion Splicer fiber Ekleme makinesi fiyat DHL TARAFıNDAN İngilizce menü ile

JW4108 JW4108 Dijital Fiber Optik Fusion Splicer fiber Ekleme makinesi fiyat DHL TARAFıNDAN İngilizce menü ile JW4108 Fiber Fusion Ekleme Makinesiana Özellikleri : l 5 inç yüksek Çözünürlüklü renkli LCD ekranl Ortalama ekleme zamanı : 10 saniyel Ortalama tüp ısı süresi : 30 saniyel Lityum pil : sürekli 180 kez kadar splice ve ısı180 kat büyütme ile l Eşzamanlı X ve Y manzarasıl Yeni rüzgar ve toz direnci sağlayan teknoloji geliştirdil Ekleme modu : Otomatik ve Manuel & Tam Otomasyonl USB Portul ekleme sonuçlarının 6,000 grupları Saklamak.l Çok optik fiber fikstür (gibi : Kauçuk yalıtımlı tel, fiber optik patch cord, çıplak fiber)özellikler : uygulanabilir Lifler SM, MM, NZDS, EDF, Pigtail, kauçuk yalıtımlı tel Serisiortalama Ekleme Kaybı0.02d B (SM), 0.01d B (MM), 0.04d B (NZDS), 0.04d B (EDF)geri dönüş Kaybı≥60d Bgerginlik Testi2.0 N (200gf) (Standart)ekleme Programı50 gruplarıkoruma Kol Uzunluğu20mm, 40mm, 60mmdilçin, İngilizceçevre Koşulları10 ~ + 50 (çalışma sıcaklığı), 0 ~ 95% RH (nem), 0 ~ 5000 m (rakım)güç KaynağıAC adaptör : 100 ~ 240 V giriş gerilimi, 50 / 60 Hz; 12 V, 5 A çıkış gerilimi (DC) DC adaptörü : 12 V gerilim 8 AHboyutlar155 (W) * 165 (D) * 150 (H)ağırlık2.5 kgstandart Paket No.öğemiktar1makine (JW4108)12 Fiber Cleaver (6011071)13 Fiber Stripper14 AC Adaptörü (602120500 D)15pil (6031072)16şarj (602126250 W)17yedek Elektrotlar18soğutma Tepsi19talimat CD110hızlı Başvuru Kılavuzu111kauçuk yalıtımlı tel sıyırma pense112kauçuk yalıtımlı tel kesme fikstür113olan bir fikstür fiber Kauçuk yalıtımlı tel içinde bozuldu önlemek114 Taşıma Askısı ile Transit Vaka1 2...

₺ 1184.99
Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 1x8 Çıplak Fiber Optik PLC Splitter Son
Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 1x8 Çıplak Fiber Optik PLC Splitter

ücretsiz kargo 10pcs / lot 1x8 çıplak fiber optik plc splitter  Mağazamıza hoşgeldiniz  Hedefimiz :   Yüksek kalite, en iyi hizmeti, hızlı yanıt Karşılama Çin pazarına, yönlendirebilirsiniz çin malları satın...

₺ 95.56
1x9 40 KM 155 M 1310nm 5 V Singe-modu düello fiber SC 1*9 fiber optik Modülü Son
1x9 40 KM 155 M 1310nm 5 V Singe-modu düello fiber SC 1*9 fiber optik Modülü

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.     See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı

₺ 19.28
Dijital fiber Fusion Splicer Fiber Optik Cleaver striptizci otomatik odaklama fonksiyonu ile RY-F600P FTTH fiber ekleme makinesi Son
Dijital fiber Fusion Splicer Fiber Optik Cleaver striptizci otomatik odaklama fonksiyonu ile RY-F600P FTTH fiber ekleme makinesi

RYF600 PFTTH fiber optik splice fiber ekleme makinesi yeni bir cihaz için tasarlanmıştır FTTH fiber yapıştırma uygulamaları için özellikle çevre; hafif gövdesi ve şok, damla koruma ceket fazla rahatlık getirmek mühendisleri günlük çalışma yapar; yeni görüntüleme sistemleri yanı sıra saf dijital işleme teknolojisi, resim daha narin, temizle; dostluk, temizle kullanıcı arayüzü, kapsamlı iç fonksiyonu, mühendislik personeli kullanışlı kullanın; dahili yüksek kapasiteli lityum pil ana Özellikleri : tam dijital işleme teknolojisi, otomatik çekirdek hizalama10 saniye ekleme, 36 saniye ısıtma310 X fiber büyütmeeşzamanlı X ve Y görünümü, ya da X / Y görünümüçok hizalama modu : kaplama hizalama, çekirdek hizalama, manuel hizalama.1000 ekleme sonuçları saklamakelektrot deşarj süreleri saklamakUSB desteği veri transferi5 inç yüksek çözünürlüklü renkli LCD monitöryeni yumuşak ceket rüzgar geçirmez güçlüdür.kullanıcı dostu işletim sistemi, akıllı menü tasarımıpil kapasitesi düşük pil göstergesi ve otomatik kapanma Ödeme hakkında1...

₺ 914.91
10 adet/grup SC 5 KM 1.25G mini GBIC SFP anahtarı modülü fibra optik alıcı-verici SFP modülü ile uyumlu TP-bağlantı/Mikrotik/Cisco Son
10 adet/grup SC 5 KM 1.25G mini GBIC SFP anahtarı modülü fibra optik alıcı-verici SFP modülü ile uyumlu TP-bağlantı/Mikrotik/Cisco

not : hakkında bize bir mesaj bırakın lütfen hangi marka sizin anahtarı uyumlu olduğunu biz HUAWEI var, Cisco, H3 C mevcut isteğiniz gibi uyumlu SFP modülleri göndereceğiz 10 adet / grup SC 5 KM 1.25 G mini GBIC SFP anahtarı modülü fibra optik alıcıverici SFP modülü ile uyumlu TPbağlantı / Mikrotik / Cisco uyumlu Markalar : TPlink / Mikrotik / Cisco / HUAWEI / Ardıç, vb...

₺ 78.94
Ücretsiz Kargo 20-30 km Fiber Optik Lazer Pentype Görsel Hata Bulucu 30 mw Fiber Optik Test Fiber Checker 30 mw Son Müzayede
Ücretsiz Kargo 20-30 km Fiber Optik Lazer Pentype Görsel Hata Bulucu 30 mw Fiber Optik Test Fiber Checker 30 mw

ücretsiz Kargo 2030 km Fiber Optik Lazer Pentype Görsel Hata Bulucu 30 mw Fiber Optik Test Fiber Checker 30 mw    mağazamıza hoşgeldiniz  bizim Hedef :   yüksek Kalite, en iyi Hizmeti, hızlı CevapÇin pazarı hoşgeldiniz, sen çin'den doğrudan mal satın...

₺ 15.00 16.20
ZTE TR-XX15E-N00 Optik Alıcı-verici Tek-mod Modülü XFP 10G 1550nm 40 KM Son
ZTE TR-XX15E-N00 Optik Alıcı-verici Tek-mod Modülü XFP 10G 1550nm 40 KM

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.          See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı

₺ 41.47
JX-SFP-1GE-LH-1000 Base 1550nm 70 KM SFP Alıcı-verici (Ardıç Uyumlu) Son
JX-SFP-1GE-LH-1000 Base 1550nm 70 KM SFP Alıcı-verici (Ardıç Uyumlu)

">Jxsfp1gelh 1000 BASE SFP 1550nm 70km alıcıverici( ardıç 100% uyumlu)      Jxsfp1gelh100% ardıç uyumlu1000 Basezx sfp 1550nm 70km alıcıCe ile kaliteli, rohs, fccözellikler ve spesifikasyonlar Form faktörü : sfp Cihaz türü : alıcı modül Arayüzü( otobüs) türü : plug modülüBağlantı teknolojisi : kablolu Uygulama : 1000 Basezx Veri aktarım hızı : 1 Gbps Dalgaboyu : 1550nm Maksimum mesafe : 70km Fiber türü : smf Konektörü : dubleks lc Ddm : olmadan ddmçalışma sıcaklığı : 0~70 °; cuyumlu msa sfp belirtim Uygulamaları : * gigabit ethernet* fiber kanal* Diğer optik bağlantılar  Garanti : Veriyorum tüm reklamı optik alıcı yepyeni yeni aksam ve parçaları ve kesinlikle kullanmayın eski ve yenilenmiş malzemeleri...

₺ 47.36
Sfp 2 Fiber için 2 UTP Yönetilmeyen 10/100/1000 Mbps Megabit Ethernet Fiber Anahtarı çift fiber 20 km lc Son
Sfp 2 Fiber için 2 UTP Yönetilmeyen 10/100/1000 Mbps Megabit Ethernet Fiber Anahtarı çift fiber 20 km lc

 genel bakış : iki ile 4 port Gigabit Ethernet Anahtarı 10 / 100 / 1000 M UTP portları ve iki 1000 M SFP yuva son kullanıcıların ihtiyacına göre onun farklı SFP modülü kullanabilirsiniz, örneğin : 1000 BaseT, 1000 BaseSX, 1000 BaseLX vb ürün istikrarlı performans, mükemmel kalite ve uygun fiyat çünkü son IC abd'den vericiler ve yüksek kalitede...

₺ 99.72
FTTH Splice fiber optik araç kitleri Kaplı tel sıyırma cihazı + Fiber Optik Sıyırma Aracı + Fixedlength ray Son Müzayede
AVAGO SFBR 5927AZ MTRJ 2X5 arayüzü modlu fiber modül Son
AVAGO SFBR 5927AZ MTRJ 2X5 arayüzü modlu fiber modül

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 16.08
184749C-02 NI 140412506 2 M kalkan bağlantı hattı 68 pin anne için master data hattı Son
184749C-02 NI 140412506 2 M kalkan bağlantı hattı 68 pin anne için master data hattı

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 44.36
HW 100G 4*25 10 KM OBP optik modülü SCF1011L4ANH101 34060669 Son
HW 100G 4*25 10 KM OBP optik modülü SCF1011L4ANH101 34060669

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyintemasSee Me hizmet. & #20135; & #21697; & #21253; & #35013; & #21518; & #30340; & #23610; & #23544; : 3 Santimetre 8 Santimetre 3 Santimetre & #20135 ;&# 21697 ;&# 21253 ;&# 35013 ;&# 27611 ;&# 37325; : 0.030 Kilogram& #35813; & #20135; & #21697; & #23457; & #26680; & #19981; & #36890; & #36807; & #65292; & #24744; & #26080; & #27861; & #32534; & #36753; & #12290;

₺ 855.43
10 adet LC/APC-G652D-0.9mm-PVC-Yellow-1m/Fiber Optik Pigtail Son
10 adet LC/APC-G652D-0.9mm-PVC-Yellow-1m/Fiber Optik Pigtail

1 Açıklama Fiber optik patch kablosuve pigtail ST gibi konnektörleri farklı tipleri ile bağlayabilirsiniz, FC, SC, LC veya MU yüksek kaliteli seramik yüksük ile, iyi vardıruygunlukve düşük Ekleme Kaybı...

₺ 8.31
04050095 E316505 VW-1 9039 rastgele aksesuarları DVI-VGA kablo Son
04050095 E316505 VW-1 9039 rastgele aksesuarları DVI-VGA kablo

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 9.97
FTTH Optik Multimetre TL510A Optik Güç Ölçer + TL512 1310/1550nm Optik Işık Kaynağı Lazer Kaynağı Son
FTTH Optik Multimetre TL510A Optik Güç Ölçer + TL512 1310/1550nm Optik Işık Kaynağı Lazer Kaynağı

TL510 A Optik Güç Ölçer + TL512 Işık Kaynağı 1310 / 1550nm tanıtımıTL510 el Mini optik güç ölçer kompakt ve kolay kullanımlı test aracı için optik elyaf ağları, mutlak optik güç ölçümleri için kullanılabilecek fiberlerin göreli kaybı ölçümleri yanı sıra...

₺ 78.94
Hw 10g optik modülü 1310-nm 1.4 km sfp + tek modlu zte bbu rru Son
Hw 10g optik modülü 1310-nm 1.4 km sfp + tek modlu zte bbu rru

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 35.07
FTTH Fiber Optik Sonlandırma Kutusu 1 ila 16 portu veya 1 ila 8 Son
FTTH Fiber Optik Sonlandırma Kutusu 1 ila 16 portu veya 1 ila 8

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 21.61
Ücretsiz Kargo JW3105N 650nm Optik Test 10 mw 10 km Mini Fiber Optik Lazer Kaynağı Görsel Hata Bulucu VFL Son Müzayede
Ücretsiz Kargo JW3105N 650nm Optik Test 10 mw 10 km Mini Fiber Optik Lazer Kaynağı Görsel Hata Bulucu VFL

Join Wit JW3105 N Fiber Optik Kablo Test Cihazı VFL10mw JW3105 N Ekonomik VFL için etkin ve düşük maliyetli temel lif test aracı, bu bir görünür yönlü fiber hataları bulmak ve tanımlamak sağlar sırasında ve kurulumdan sonra bir optik ağ lifleri...

₺ 20.00 21.14
4 Port fiber optik gigabit ethernet anahtarı 10/100/1000 mbps 1 1.25G çift fiber ağ anahtarı fiber kanal ethernet anahtarı hub Son
4 Port fiber optik gigabit ethernet anahtarı 10/100/1000 mbps 1 1.25G çift fiber ağ anahtarı fiber kanal ethernet anahtarı hub

4 Port fiber optik gigabit ethernet anahtarı 10 / 100 / 1000 mbps 1 1.25 G çift fiber ağ anahtarı fiber kanal ethernet anahtarı hublütfen not : 1 ile Varsayılan ABD standart güç adaptörü; İNGILTERE, AB, BR, AU standartları istek olarak temin edilebilir.2...

₺ 21.19
Ethernet Fiber media converter 10/100 Mbps için 2FX 6TX Multimode Dubleks 6UTP RJ-45 SC Bağlayıcı Son
Ethernet Fiber media converter 10/100 Mbps için 2FX 6TX Multimode Dubleks 6UTP RJ-45 SC Bağlayıcı

2 FX / 6 TX Hızlı Ethernet Fiber AnahtarıMultimode Dubleks10 / 100 Mbps için Optik Medya Dönüştürücü 6 UTP RJ45 2 SC Konnektör 10 / 100 Mbps Fiber Optik Medya Dönüştürücü 6 UTP RJ45 10 / 100 BaseTX Fx Fast Ethernet Converter Multimode Dubleks Fiber Dalga Boyunun TRx 1310nm2 km miktar : 1 parça ücretsiz Kargo worldwide 10 / 100 M Automüzakere, Multimode Dubleks Fiber, dalgaboyu : TRx 1310nm, İletim mesafesi : 2 km,İki SC liman ve 6 UTP RJ45 port, ve AmerikanStandart Güç avantajı : 10 / 100 M Fiber Medya Dönüştürücü elde edilebilir iki farklı bükülmüş çifti ve fiber optik iletim medya dönüştürücü, röle 10 / 100 BaseTX ve iki farklı ağ segmentleri 100 BaseFX...

₺ 78.94